Kalendarium Koncertów 2019

Łęguty (UG Gietrzwałd) – 24.05.2019 (piątek), godz. 18.00

Miejsce koncertu: Kościół Ewangelicki w Łęgutach,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Lucyna Żółnierek- Frenszkowska – fortepian

Ewa Alchimowicz- Wójcik – sopran

 

Pasym – 25.05.2019 r. (sobota) , g.18.30

Miejsce koncertu: Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Lucyna Żółnierek-Frenszkowska – fortepian

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Płoskinia – 26.05.2019 (niedziela), g.12.50 (po Mszy Świętej)

Miejsce koncertu: Kościół pw. św. Katarzyny w Płoskini,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Lucyna Żółnierek-Frenszkowska – fortepian

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Spychowo (gm. Świętajno) – 31.05.2019, godz.. 18.00,

Miejsce koncertu: Kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy (adres ul. Mazurska 7, 12-150 Spychowo),

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Iłowo-Osada – 01.06.2019, godz.19.00

Miejsce koncertu: Kościół pw. Matki Bożej Królowej Różańca Świętego,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Budry – 02.06.2019 r., g. 19.00

Miejsce koncertu: Kościół Rzymskokatolicki pw. Trójcy Przenajświętszej,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Barciany – 15.06.2019 r., godz. 16.00

Miejsce koncertu: Kościół pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Małgorzata Buczek – harfa

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Galiny (UG Bartoszyce) – 16.06.2019, godz. 13.00,

Miejsce koncertu: Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Małgorzata Buczek – harfa

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Kowale Oleckie – 22.06.2019, godz. 17.30

Miejsce: Kościół Rzymsko-Katolicki pw. św. Jana Chrzciciela w Kowalach Oleckich

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Małgorzata Buczek – harfa

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Stoczek Warmiński – 23.06.2019, godz. 12.30

Miejsce: Sanktuarium Matki Pokoju w Stoczku Warmińskim

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Małgorzata Buczek – harfa

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Bartoszyce – 23.06.2019, g.19.00 (po mszy świętej)

Miejsce koncertu: kościół pw. św. Jana Ewangelisty i Matki Bożej Częstochowskiej

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Wojciechy Orawiec – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Małgorzata Buczek – harfa

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Rozogi – 29.06.2019, g. 18.00

Miejsce koncertu: Kościół pw. św. Marii Magdaleny

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Jacek Wójcik – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Dominik Jastrzębski - klarnet

 

Lidzbark Warmiński – 30.06.2019 r., godz. 19.00

Miejsce koncertu: Kościół pw. Apostołów Piotra i Pawła

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Jacek Wójcik – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Dominik Jastrzębski – klarnet

 

Nidzica – 02.07 2019 r., godz. 18.00

Miejsce koncertu: Kościół pw. Miłosierdzia Bożego,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Jacek Wójcik – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Dominik Jastrzębski – klarnet

 

Szczytno – 04.07.2019, g. 18.00

Miejsce: Kościół ewangelicko- augsburski,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Jacek Wójcik – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Dominik Jastrzębski – klarnet

 

Tylice (gm. Nowe Miasto Lubawskie) – 5 lipiec 2019, godz. 19.00

Miejsce: kościół pw. św. Michała Archanioła w Tylicach

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Jacek Wójcik – fagot

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Ciechanów – 06.07.2019, godz. 18:00

Miejsce koncertu: Muzeum Szlachty Mazowieckiej, ul Warszawska 61,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Grzegorz Kołodziej – bas-baryton

 

Giżycko – 07.07.2019, g. 19,00

Miejsce koncertu: Kościół ewangelicko-augsburskim w Giżycku. Pl. Grunwaldzki 8

Koncert w ramach XLII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Grzegorz Kołodziej – bas-baryton

 

Olsztyn – 08.07.2019 r., godz. 18.00

Miejsce koncertu: Muzeum Nowoczesności w Olsztynie, ul. Knosały 23 B,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz- Wójcik – sopran

Grzegorz Kołodziej – bas-baryton

 

Braniewo – 12.07.2019, godz. 19.00

Miejsce koncertu: Bazylika Mniejsza pw. św. Katarzyny, ul. Katedralna 3,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Grzegorz Kołodziej – bas-baryton

 

Węgorzewo 13.07.2019 r., godz. 19.00

Miejsce koncertu: Kościół pw. św. Piotra i Pawła,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz- Wójcik – sopran

Grzegorz Kołodziej – bas-baryton

 

Krosno – 14.07.2019, godz. 13.00

Miejsce: Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Grzegorz Kołodziej – bas-baryton

 

Wielbark – 14.08.2019 r., godz. 17.00

Miejsce koncertu: dawny kościół ewangelicko-augsburski ul. Jagiełły w Wielbarku

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Wojciechy Orawiec – fagot

Dominik Jastrzębski – klarnet

Małgorzata Buczek – harfa

 

Morąg – 15.08.2019, godz.19.00

Miejsce: Kościół pw. św. Piotra i Pawła, ul. Herdera 1,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Wojciechy Orawiec – fagot

Dominik Jastrzębski – klarnet

Małgorzata Buczek – harfa

 

Działdowo – 16.08.2019, godz. 17.00

Miejsce koncertu: Kaplica Zamkowa, ul. Zamkowa 12,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Wojciechy Orawiec – fagot

Dominik Jastrzębski – klarnet

Małgorzata Buczek – harfa

 

Nawiady (Gmina Piecki) – 18.08.2019, godz. 19.00

Miejsce koncertu: Kościół pw. św. Józefa w Nawiadach,

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Wojciechy Orawiec – fagot

Dominik Jastrzębski – klarnet

Małgorzata Buczek – harfa

 

Olsztyn – 19.08.2019, godz.18.00

Miejsce: Kościół ewngelicko-augsburski

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Wojciechy Orawiec – fagot

Dominik Jastrzębski – klarnet

Małgorzata Buczek – harfa

 

Frednowy (gm. Nowe Miasto Lubawskie) – 08.09.2019

Miejsce: kościół pw. Trójcy Przenajświętszej

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Łukasz Jóźwiak – fortepian

Wojciechy Orawiec – fagot

Dominik Jastrzębski – klarnet

Małgorzata Buczek – harfa

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

 

Jeziorany – 15.09.2019, godz. …..

Miejsce: kościół pw. św. Bartłomieja Apostoła w Piotraszewie

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Małgorzata Buczek – harfa

 

Płośnica – 29.09, godz. 12.00

Miejsce: kościół pw. św. Barbary

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Małgorzata Buczek – harfa

 

Olsztynek – 11.11.2019., godz. 17.00

Miejsce: Sala Widowiskowa w Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Małgorzata Buczek – harfa

 

Ostróda – 06.10.2019 r., godz. 14.30

Miejsce: kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, Ostróda, ul. Czerniawskiego 3

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Małgorzata Buczek – harfa

 

Olsztyn – 13.10.2019 r., godz. 19.30

Miejsce: kościół pw. NSJP

Słowo wstępne: ks. Andrzej Kopiczko

Skład zespołu:

Leszek Szarzyński – flet

Jerzy Szafrański – obój, rożek angielski

Agnieszka Panasiuk – fortepian

Paweł Panasiuk – wiolonczela

Ewa Alchimowicz-Wójcik – sopran

Małgorzata Buczek – harfa

 

 

Zapraszamy na nasz fanpage FB